To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11
To bardzo nieładnie ten Cumulus postąpił z moim Panyamem ;-)

Tak bardzo nie narzekam, bo ze mnie to taki ''weekend warior'', nie śmigam go tak często. Nie jest to najgorszy śpiwór, szczególnie za $ ile mnie kosztował, miałem jednak nadzieję, że będzie się sprawdzał w temp do -10C, bo do ok 0C styka mi 200g puchu :-)

Co do tej Bazy, to konstrukcja obwodowa zupełnie do mnie nie przemawia, bo spie w spiworach przy ich granicy komfortu lub trochę poza. Przemieszczanie się puchu i nocna kondensacja to killer dla mojego snu. Ale przy normalnych temperaturach pewnie większości ludzi spokojnie styknie.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dave. - 28-10-2018, 11:40
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez pet77 - 28-10-2018, 19:51

Skocz do: