To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11
Powiedzcie, bo zagwozdke mam.
Mam aktualnie Panyama 450. Chcialbym dolozyc do niego Tube 180 badz 195cm.
Tuba bylaby zarowno dociepleniem zima Panyama jak i dla mnie spiworem w skaly na lato itp, badz do schronu itp.
Zagwozdke teraz mam z rozmiarem Tuby. Poczatkowo zakladalem zakup wersji 195cm i uzywania jej jako warstwy zewnetrznej na Panyama (sam Panyam mam 208cm z kapturem, Tuba 195cm). Napisalem do Aury i zasugerowali, ze rowniez jest mozliwy wariant wsadzic ja do Panyama. Mam 170cm wzrostu i bez lba :) Tuba bez kaptura 195cm to juz bedzie dla mnie dosc dlugie. Uzywaliscie kiedys Tuby w takim wariancie ?
Doczu - Ty chyba jestes podobnego wzrostu co ja.

Tuba ma 195 dl/78 szer gora/50cm szer dol, Panyam 208/80/55 - wiec troche na styk jak na zewnetrzna warstwe Tuby, zastanawiam sie nad sensem zatem wariantu 195cm tutaj.
---
Edytowany: 2018-10-17 16:06:12

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dgim - 17-10-2018, 15:03
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dave. - 28-10-2018, 11:40

Skocz do: