To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11
Franc,
nie wiem jakiej jesteś budowy, ale ja jestem chudy i długi (190 cm 70 kg) i dla poprawienia termiki zwężałem swoja Tubę. Dla mnie standardowa jest zdecydowanie zbyt szeroka w nogach i jak się później okazało również w korpusie. Swoją Tubę uszyłem na kształt Kolby. Teraz po jesiennym wyjeździe w Tatry, spaniu pod tarpem przy temperaturze 5'C kiedy trochę zmarzłem a miałem na sobie power strech i sweterek puchowy z decathlona, zastanawiam się jeszcze nad zwężeniem w korpusie. Było mi zimno w korpus. Nogi miałem w skarpetkach i cienkich kalesonkach, a na głowie dwa kaptury i w tych miejscach było OK. Mój egzemplarz ma 280g puchu w rozmiarze XL.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez BialyXXL - 11-10-2018, 12:07
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dave. - 28-10-2018, 11:40

Skocz do: