To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11
''Zasadniczo w ciągu 4 lat rynek się mocno zmienił. Koszty produkcji w Polsce poszły mocno do góry. Dlatego wszystkim proponujemy takie warunki.
Jeśli chodzi o większy upust niż 30% to w sezonie na pewno nie da rady. Możemy np. Pomyśleć o zbiorówce po sezonie z lepszymi warunkami.''

- do 10 000 -> 15%
- powyżej 10 000 -> 20%
- powyżej 20 000 -> 25%
- powyżej 30 000 -> 30%

Szanowni. Po męskiej wymianie kilku maili mamy 30%. Kto chce przystąpi kto nie chce nie przystąpi. Ile po sezonie bym ugrał? Nie sądzę, że bym dojechał do 37% tak jak to było onegdaj.

Bez zbędnej dyskusji decyduję się wejść w projekt i dziś Mateuszowi z Aura wysyłam garść pytań. Dla mnie jako admina z jednej strony i forumowicza z drugiej 30% jest mega korzystne bo.....nie zbieram Waszej kasy ja a Aura!:)

Po kolei co juz wiemy:
1. Rabat 30%
2. Zamówienie zbieram i kompletuje pod zamówienie grupowe ja. Ogarniam nasze chciejstwo.
3. Aura kontaktuje się z każdym z nas indywidualnie w celu wpłat i odbioru towaru - jedni dostaną szybciej (bo np produkt leży gotowy, inni później bo trzeba uszyć.).
4. Odbierający dogaduje szczegóły i rozlicza się bezpośrednio z naszym sklepem - punkt 3 nie ukrywam jest petardą dla mnie:)
5. Koszt wysyłki: 20 PLN, możliwy jest odbiór osobisty.


W trakcie ustalania i wyceny:
1. dopuszenie.
1a. wymiany puchu na 860 cui
2. Zmianę kolorow
3. Ewentualną wymianę po zakupie np na inny rozmiar.
4. Dopłatę do innej tkaniny.
5. Możliwość zmiany na puch hydrofobowy w standardowym śpiworze
6. Czy zamówienie (rabat) obejmuje również produkty z wyprzedaży
7. X1 - czy będzie do kupienia
8. customy

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez gumibear - 11-10-2018, 06:39
RE:AURA by Yeti i NGT.pl- zbieranie zam. do 9.11 - przez dave. - 28-10-2018, 11:40

Skocz do: