To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Test bielizny Sensor dzięki www.outdoorzy.pl
#19
Z lekkim opóźnieniem melduje się chomik. Uciekłem na chwilę z gór doTibilisi. Życie lubi weryfikować plany. Tak też skończyły się plany walki z Kazbek iem. Co nie znaczy że koszulka nie była mocno eksploatowana. Przeżyła podejście pod Kazbek, włóczęge po dolinie Truso w 30 stopniowym upale, i podejście z Juty na przełęcz Chauki. Oprócz tego służyła jako pierwsza warstwa przy spaniu w śpiworze.

Niezależny ekspert, w postaci mojej narzeczonej, stwierdził, że podkoszulka nie śmierdzi, ale można by było już ją uprać, bo nie wiadomo kiedy będzie dostęp do pralki.
Jak na razie koszulka była użytkowana przez trzy dni +4 noclegi. Plecak zakładałem bezpośrednio na nią.
W tym momencie brak jakichkolwiek oznak zmechacenia(zdjęcia na Dropbox-nie chcę wrzucać bezpośrednio na forum bo będę musiał ciąć rozdzielczość). Koszulka nie śmierdzi, nie rozciagnela się. Po drugim praniu wygląda jak nowa.

Potwierdzam wcześniejsza wypowiedź że szybko schnie i nic nie drapie.
Szukam minusów, i jedyne co mi przychodzi do głowy w tym momencie to ciut przykrotkie rękawy. Mogły by być parę centymetrów dłuższe(2-3cm). Przy czym tutaj zaznaczę że ręce mam długie ;). Więc nie każdego będzie to dotyczyć.

Link do zdjęć: https://tinyurl.com/ycf59nd6

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Test bielizny Sensor dzięki www.outdoorzy.pl - przez sfrustrowany_chomik - 05-07-2018, 16:11

Skocz do: