To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Prawie tydzień temu odbył się ultra maraton 3xŚnieżka w którym miałem przyjemność uczestniczyć. Za namową koleżanki zapisałem się (albo lepiej - zapisali mnie) na 1xŚnieżka dające 17km i 1000m przewyższenia. Czas ukończenia to ok 2:20. A że robiłem to pierwszy raz to jestem mega zadowolony. Tyle jeśli chodzi o chwalenie się.
Na zawody wziąłem koszulkę nessi z krótkim rękawem i bokserki. O bokserkach zapomniałem po pierwszym kilometrze więc chyba ok. Zero obtarć. Wyschły błyskawicznie chociaż na zbiegu wylało mi się na plecy i tyłek prawie 500ml wody z zepsutego bidonu.
Koszulka standardowo dziwnie na mnie leżała. Podczas biegu nie sprawiało mi to jednak różnicy. Drażniło mnie natomiast jej podwijanie się. I ma zmechacenie na wysokości tali (przechodzi tam pas z plecaka). I śmierdzi. O jak ona śmierdzi :) Ale wkońcu używam jej intensywnie od roku.

@Edit
Nie ogarniam jak dodać zdjęcie więc zdjęcia nie ma
---
Edytowany: 2019-07-05 12:52:00
-------------------------------------------
Darek

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Felek - 05-07-2019, 11:51

Skocz do: