To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Wojtek - myślę, ze różnica w łapaniu zapachów między koszulkami z krótkim i z długim rękawem wynika raczej z grubości splotu niż różnic w diecie, czy potu o różnych porach roku. Longsleeve jest zdecydowanie cieńszy i taki bardziej wiotki od koszulki z krótkim. Ja używam naprzemiennie obu koszulek (a nie latem z krótkim, a zimą z długim) i w tych samych warunkach za każdym razem long łapie zapachy zdecydowanie szybciej. Barwniki raczej takiego wpływu też nie mają - mam od Was testową koszulkę z krótkim niebieską oraz prywatną wściekle różową i nie czuję pomiędzy nimi różnicy.
BTW bardzo się cieszę, ze w ofercie pojawił się rozmiar L/XL dla koszulek z krótkim (taki sobie właśnie nabyłam w kolorze różowym).

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez skrzyplocz - 15-05-2019, 10:39

Skocz do: