To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Jakoś tak długo się zbierałem do napisania...i w końcu się udało...
W Majówkowej promo zakupiłem koszulkę z krótkim rękawem + podspodenki + skarpety (2 różne pary).
Jako, że trochę czasu brak, to drogą dedukcji doszedłem do wniosku, że @7brat, to taki większy chop niż ja, więc skoro On ma M/L a @botx S/M...to mi raczej bliżej do @botx'a....i taką S/M sobie zamówiłem.
Przyszła paczka, jeszcze butów nie ściągnąłem a już miałem koszulkę na sobie...i jakiż by mój zawód, że nie nie mam ''takich rozmiarów'' jak @botx :D
Myślę sobie...pobiegam, trochę coś tam zrzucę trochę i będzie ok....ale moja żona brutalnie przerwała moje przemyślenia swoim ''nie ubieraj tej koszulki przy mnie, bo wyglądasz jak zboczeniec'' :D
Tak więc jakby ktoś chciał odkupić koszulkę (szary S/M) za 90 zeta + KW (pewnie 10 zeta) to jest taka możliwość. Jak nie, to zatrzymam dla syna. za jakieś 5 lat będzie jak znalazł:)

Co do samego materiału to bardzo miło mnie zaskoczył. Mimo, iż koszulka jest za mała, to przez te 2-3 minuty jak ją miałem na sobie, nie odczuwałem jakiegoś dużego dyskomfortu. Materiał jest bardzo miękki, bardzo przyjemny w dotyku a zarazem wydaje się bardzo mocny.
Podspodenki bardzo komfortowe, jak pisał @7- trochę kompresyjne...ale wygodne. Nie miałem niestety czasu zrobić w nich paru kilometrów, ale zabieram je teraz w piątek na Setkę z hakiem. Mam nadzieję, że wytrwam w nich do końca....ale przezornie wrzucę do plecaka sprawdzone gacie :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez komodus - 13-05-2019, 12:37

Skocz do: