To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Felek, a u Ciebie obie koszulki śmierdzą tak samo, czy long szybciej?
Powoli też się przekonuję do koszulki z długim rękawem, ale tylko na jednorazowe wypady, czyli wszelkiego rodzaju INO i krótkie wycieczki rowerowe, na dłuższe wypady, kiedy w tej samej koszulce muszę spędzić kilka dni (i czasem nocy) - tylko krótki rękaw.
Tak na marginesie - w koszulce z długim rękawem poszły mi szwy wykończenia na dole, tj. nitki popękały na dosyć sporych odcinkach, w koszulce z krótkim, pomimo dłuższego użytkowania (ale może takiej samej ilości prań, niestety pogubiłam się w obliczeniach), wszystkie szwy są całe. Pytanie do Wojtka z Nessi - nici są takie same, czy w long-u są cieńsze?

Pogoda ostatnio dopisuje, więc jakieś 3 wypady do lasu udało mi się zrobić w samej koszulce z długim, tj. bez wiatrówki, w przedziale 14-18 stopni rewelacja (nie licząc zapachu po imprezie ;-))
---
Edytowany: 2019-04-08 22:24:11

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez skrzyplocz - 08-04-2019, 21:21

Skocz do: