To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
A oczywiście, że mogę. Podczas treningu koszulka wchłania na tyle dużo potu że gdy już ochłonę czuję nieprzyjemny chłód na plecach. Koszulki zimowe konkurencji poniekąd odsuwają pot od mojego ciała i po treingu mogę dalej w nich się poruszać bez większego dyskomfortu. I zdaję sobie sprawę że porównuję zupełnie dwie różne konstrukcje i materiały (UA i Nike są chyba 2-3 razy grubsze od tej koszulki). Koszulki letnie też mnie ''chłodzą''. Z czego jest zrobiona wasza koszulka?
A jak już zostałem wywołany do napisania w tym wątku to pochwalę się że zrobiłem we wtorek dziurę w rękawie :) ot chciałem ściągnać koszulkę po rowerze a że była mocno przepocona to przykleiła mi się do ciała. Gdy pociągnąłem rękaw to na szwie zrobiła się dziura. Mniej więcej na wysokości nadgarstka (gdyby była niżej można by ją zaadoptować do wkładania kciuka).

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Felek - 03-01-2019, 07:51

Skocz do: