To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
wracam do aktywności biegowej po skręconej kostce, co prawda jeszcze troszkę czasami się ból odzywa, ale może trzeba to rozbiegać... nie biegam w ultra bo mam termo i na to bluzę, jest to na razie zestaw wystarczający, chodź zdarzyło mi się ubrać też ultra ale przy -15 podczas biegów w Livigno, przy intensywnym ruchu było ok, ultra zakładam tylko na halę, nic się z nią nie dzieje, jakieś kilka pojedynczych nitek puszcza przy wykończeniu od spodu na dole, ale nie przeszkadza to, co do smrodliwości to mam takie odczucie jak powyżej, im były ciuchy nowsze to mniej łapały smród, im dłużej użytkuję to skraca się okres konieczności prania, na razie na plus termo jeśli chodzi o łapanie zapachu, ave z biegowym pozdrowieniem
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez botx - 03-01-2019, 07:45

Skocz do: