To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Niestety nie mam takich komfortowych warunków w pomieszczeniach jak Felek, u mnie temperatura przekracza 25 st.C (klima wyłączona), więc staram się unikać syntetyków na rzecz bawełny, ale przez ostatnie dwa tygodnie dla porównania, pociłam się w obu koszulkach Nessi. Ostro pociłam. No i wygląda to tak, że niebieska z krótkim rękawem po kilku, kilkunastu godzinach leżenia po treningu odłogiem nie śmierdzi i można ją kilka dni pod rząd zakładać, a czerwona z długim niestety po każdym użyciu musi być prana. Nawet po dwóch dniach leżakowania nieprzyjemne zapachy się utrzymują.
W opisie na stronie Nessi dla obu koszulek jest taki sam skład i taki sam opis materiału, ale MÓJ Longsleeve (prośba do chłopaków, żeby napisali jak to wygląda w przypadku męskich egzemplarzy) jest zdecydowanie cieńszy i lżejszy. Nie wiem czemu zapachy z koszulki z krótkim znikają, a z koszulki z długim nie, wcześniej myślałam, ze to wina wierzchnich warstw jakie muszę zakładać do aktywności na dworze, ale na sali byłam tylko w koszulkach. Kolor, splot, a może jednak trochę inny skład?

PS. Dzięki za wymiary, wychodzi na to, że moja koszulka jest o 4 cm krótsza niż Wasze, ale za to trochę szersza, więc nie wiem, czemu tylko ja wyglądam jakbym zabrała koszulkę młodszej siostrze :-)
---
Edytowany: 2018-12-12 18:02:11

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez skrzyplocz - 12-12-2018, 18:00

Skocz do: