To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Ja również dostałem longsleeva z Nessi.
Jestem po pierwszym bieganiu w weekend, półmaraton treningowo - temperatura w okolicach 0C. Miałem na sobie longsleev oraz atmosa by ngt. Idealny zestaw na takie temperatury. Niestety nie miałem na sobie plecaka biegowego (jechało ze mną wsparcie z bidonami :) )
Mam rozmiar M/L i muszę przyznać że jest krótszy od koszulki którą dostałem wcześniej. Jak dla mnie jest to na plus, ta długość bardzo mi pasuje, szczególnie, że to ubranie na zimniejszą porę roku, trudniej będzie żeby coś się podwinęło i odsłoniło.. Uważam, że S/M, pewnie na długość był by idealny jednak przy moich dosyć niezbyt smukłych gabarytach naciągał by się za bardzo po obwodzie.

Odprowadzanie wilgoci również jak w krótkiej wersji jest idealne (co widać po mokrej wiatrówce).

Teraz będzie to moja główna koszulka do ciorania na treningach.
Więcej przemyśleń, jak wybiegamy więcej km.


Link do zdjeć: https://photos.app.goo.gl/pCa8bb7kQSJ31HXs5

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Mathew - 19-11-2018, 08:31

Skocz do: