To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Udało mi się w świąteczny poniedziałek zrobić trening biegowy w B. Śląskim. Wyszło 22km i 1300+. Longslajf i podspodenki się spisały. Pogoda bardzo dobra, ciepło ale wietrznie. Na termometrze + 7st. Biegałem z kamizelką biegową, bez wiatrówki. Naciągnąłem bardziej materiał na klacie i poprawiłem ułożenie szwów na plecach przez idealne prowadzenie szwów na całej ręce. Muszę się mocno gimnastykować a tym szwem na ręce, żeby było wygodnie po założeniu. Rozm. L/XL dla mnie jest za długi, niewygodne jest podwijanie 2 albo 3 razy na pośladach. Dolny ściągacz też mógłby być szerszy i mocniejszy, może z jakimiś silikonowymi wstawkami.
Dla mnie nadaje się spokojnie samodzielnie do biegania na temp. lekko dodatnie, z wiatrówką na lekkie minusy.
Podspodenki klasa petarda, szerokie zakres temp. do biegania, dobra kompresja i trzymanie podczas biegania, a najważniejsze to nie obciera po 100km.

@Wojtek,
czy nowe kalesony Nessi to przedłużone podspodenki?
-------------------------------------------
7 #7TRTP

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez siedem - 16-11-2018, 10:42

Skocz do: