To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
No dobra, przekonałeś mnie Wojtek, że taki sposób podawania wymiarów może być sensowniejszy w przypadku bardzo elastycznej odzieży.
Ja mam wiecznie problemy z doborem rozmiaru (z Wami też prowadziłam korespondencje na temat legginsów i w końcu nie kupiłam), więc im mam więcej wymiarów produktu, tym łatwiej mi się zdecydować, ale dla 98% kupujących będzie ok.

Rzeczywiście po 4 praniach koszulka lepiej leży, jak naciągnę rękawy (bo np. zimno w nadgarstki) to już nie mam takiego dyskomfortu w korpusie jak przed pierwszym praniem.

Test terenowy był, co prawda w sobotę wpadłam w głębokie bagno i było mi tak mokro i źle, że już nie zwracałam uwagi na koszulkę, ale w niedzielę zrobiłam prawie 40 km po lesie (szybki marsz z podbiegami) przy temperaturze 4-7 st.C tylko w koszulce, buffie i wiatrówce z pertexu, były momenty, ze ostro się spociłam, koszulka schła na bieżąco i dopiero na mecie zrobiło mi się naprawdę zimno. Pranie niestety było konieczne :-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez skrzyplocz - 30-10-2018, 14:38

Skocz do: