To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Udało się wczoraj pobiegać w longsleevie, ale ogólnie na mieście było trochę za ciepło.
Longslejv jest długi i muszę go naciągać na poślad, jak nie to mam efekt podciągania jak w koszulce. Tutaj nie będzie problemu jak będę go wciskał w spodenki. Lekkie skrępowanie na styku klaty i pach, coś mi tam jeszcze uwiera, ale ogólnie wygoda mocno zależy od ułożenia przed biegiem, jest dużo możliwości naciągania na siebie longsleva. Ja wolę mieć kompresję w barach i klacie i nadmiar materiału zostawić w pasie, można zrobić sobie luz w klacie i wtedy będzie kompresja na brzuchu. Jak naciągnę longsleva na maxa to mam cały poślad zakryty :]
-------------------------------------------
7 #7TRTP

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez siedem - 30-10-2018, 13:59

Skocz do: