To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
@skrzyplocz: o nie, ja co do długości koszulki pisałem: ''Koszulka jest długa, ale to akurat mi się w niej podoba, bo choć trochę potrafi niekiedy ''podejść'' jej dolny mankiet do góry, to jednak nie na tyle, aby odsłonić pępek.'' :P Zdania nie zmieniłem - przy moim wzroście i sylwetce długość jest bardzo dobra. Teraz to juz nawet nie specjalnie podjeżdża do góry. To dobrze, bo nawet wcześniej zastanawiałem się, czy nie zasugerować, co niestety wpłynęłoby na bank na koszt, umieszczenia od spodniej strony, na dolnym mankiecie koszulki siliconowych kropek, które podjeżdżanie koszulki trochę ograniczają (mam takie coś w koszulce innej marki i jest w sumie ok). Tu problem rozwiązał się sam. Jak? Nie mam pojęcia:)
Ponieważ temperatury zaczynają być w końcu jesienne, pewnie przestanę w niej do wiosny biegać a testowanie ograniczę do treningów na ściance.
-------------------------------------------
gavagai

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez gavagai - 22-10-2018, 19:20

Skocz do: