To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
zaczynając od końca

Prototypowy długi rękaw macałem & mierzyłem na expo w Krynicy i po sugestiach Wojtka celuje teraz w rozmiar mniejszy niż przy koszulce, ponieważ zredukowałem 4kg wagę i stwierdziłem że po kilkunastu praniach/treningach będzie OK.

Koszulka, chyba ostatni raz w tym sezonie 30.09, poszła jako jedyna warstwa (+rękawy) na Biegu Beskidnika 21km 700m +/-. Temperatura nie rozpieszczała, ale przy kilku stopniach i słonecznej pogodzie na starcie i 'na górze' i kilkunastu po niecałych 2h na mecie było idealnie. Bieg bez plecaka/kamizelki, tylko pasek z bidonami, ale z plamą od potu w dolnej części pleców na mecie.

Bieg 7 Dolin w Krynicy w całości w koszulce + rękawy bez dodatkowych warstw w nocy na starcie. Wrażenia podobnie j.w. @siedem.
Wracam do tematu połączeniu podspodenek nessi ze spodenkami, które posiadają gerty. Chodź na początku byłem sceptycznie nastawiony to teraz, po starcie w Krynicy, a wcześniej teście takiego zestawu na bieganiu w Tatrach końcem sierpnia stwierdzam, że poza upałami jest to super rozwiązanie. Fajna kompresja już od pasa przez podspodenki, która trzyma (przynajmniej mentalnie ;) biodra w lekkim ucisku przechodząc kolejno na uda, aż do kolan przez getry w spodenkach. Chociaż na początku wydaję się, że tych warstw jest sporo, nic się nie podwija i nawet 'toaleta' na trasie biegu nie jest kłopotliwa.

Wspomniane wyżej bieganie w Tatrach (30km, 1700m +/- przez Kasprowy W.) również w koszulce, kamizelce biegowej i doraźnie wiatrówce powyżej schronisk. Jak zwykle dobry komfort pomimo lekkiego załamania pogody czyt. kilkanaście st. i lekki deszcz. Brakowała rękawków do zestawu idealnego :P
---
Edytowany: 2018-10-02 15:56:33
-------------------------------------------
7 trail runners team

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez 7brat - 02-10-2018, 14:53

Skocz do: