To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Od festiwalu biegowego w Krynicy minęło 2 tygodnie więc czas na podsumowanie startu w B7D 100km. Koszulkę miałem na sobie przez całe 100 km, a do 35 km miałem jeszcze założoną na nią drugą koszulkę z długim rękawem. Przez cały bieg miałem też założone rękawki. Biegłem z plecakiem UD Mountain Vest 4.0. Plecak dobrze przylega do pleców i ramion, nie powoduje podskakiwania więc nie było ocierania się o koszulkę. Stan koszulki ogólnie się nie pogorszył, nie ma dodatkowych mechaceń materiału, brak rozdarć na szwach. Temp. na starcie w nocy to ok. 7 st.C, w trakcie biegu ponad 20 st. i słońce. Pod koniec deszcz i ochłodzenie. Koszulka spocona cały bieg ale nie powodowała dyskomfortu, nie było potrzeby jej przebierać w trakcie biegu. Brak jakichkolwiek otarć skóry od koszulki. Ogólnie petarda :)
Cały bieg także w podspodenkach nessi. Tutaj to jeszcze większa petarda, brak otarć, fajna kompresja w udach i w pasie. Bardzo dobra regulacja temperatury i potu.

Na stoisku Nessi zobaczyliśmy też koszulkę w wersji z długim rękawem, wygląda obiecująco :)
-------------------------------------------
#7TRTP

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez siedem - 24-09-2018, 10:05

Skocz do: