To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Wojtku
był siedem, 7brat i ja.

long sleeve był macany i przymierzany, jestem ciekawy jak się sprawdzi w używaniu zimą. Może nie idzie to w parze z filozofią firmy jednak ten czarny kolor bardzo mi się spodobał.

tutaj moje zdjęcie z mety
https://www.instagram.com/p/Bnd97TFAhCQ/...hare_sheet


Co do samej koszulki po odczuciach z biegu mojego jak dotąd najdłuższego startu. Jestem bardzo z niej zadowolony, napierałem przez niemal 9 h i nie miałem z nią żadnych problemów, zero otarć pod pachami czy na sutkach, prawie jak druga skóra. Jedynie co jest na mnie za długa - jednak to był mój wybór żeby wziąć M/L i nie można tu mieć zastrzeżeń do producenta. Jeżeli będę mógł testować wersję z długimi rękawami to na pewno będzie to rozmiar mniejsza koszulka.

Jeżeli chodzi o sam materiał to niestety widać na nim zmechacenia, czemu też trudno się dziwić po użytkowaniu na niemal każdym treningu biegowym oraz startach.

Co do koloru - mam wrażenie, że moja koszulka również straciła na intensywności.

Podczas biegu były również w użyciu bokserki - zero otarć czy innych problemów w tej strefie na całe szczęście nie uświadczyłem.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Mathew - 10-09-2018, 18:13

Skocz do: