To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Tymczasem testuję koszulkę na Sycylii. Myślałem, że będzie tu za gorąco na biegi w Nessi, ale daje radę. Tyle że na razie biegałem rano, wiec temperatura to okolice tylko 24 stopni C. Dziś np. fajny bieg na Monte Monaco, tam i z powrotem 10 k, 500 m do góry, 1h15min. Na dole, pomimo że było ledwo widno - ciepłe, stojące (choć niedaleko morze) powietrze, jednak po wbiegnieciu na grzbiet - poranne promienie słoneczne i w porywach mocny wiatr. W Nessi było spoko. Nawet w sumie ucieszyłem się po wbiegnieciu na grzbiet, że nie założyłem koszulki bez rękawów, bo nie byłoby być może przyjemnie.
-------------------------------------------
gavagai

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez gavagai - 21-08-2018, 16:58

Skocz do: