To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
7brat, ja mam rozmiar S/M przy 176cm i 67kg, mniejszych nie ma, a przydałaby się, nie tyle pod pachami co tak jak piszesz z długości, jakoś wydaje mi się, że lepiej leży na mnie jak jest na zewnątrz koszulka, a nie w spodenkach, tam nie ma już miejsca na koszulkę :) mam telefon, papier toaletowy, ewent. jakiś żel lub dekstro, mam też leginsy krótkie i są za szerokie na dole nad kolanami, podobno będą zwężać, tak mi Wojtek pisał, nie piszę, ale testuję, na profilu fb nessiego wrzucam co jakiś czas zdjęcie w różnych konfiguracjach jak się odzienie sprawuje, do majtek nie ma się do czego przyczepić, na razie jestem zadowolony, choć moje ciuchy nie wytrzymują tyle bez prania co wasze, prane są po każdej lub prawie każdej aktywności, bokserka mi się trochę na karku rozciągnęła, ale do przeżycia, i w 2 parach skarpetek sprzed 3-4 lat puściły ściągacze wokół kostki, ale przetrzeć się nie chcą to żal wyrzucić
-------------------------------------------
botx

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez botx - 25-07-2018, 14:05

Skocz do: