To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Kolejne treningi kiedy to koszulka leci w największy upał, albo dłuższe bieganie. Powiem szczerze o szwach pod pachami już zapomniałem. Zakładam i lecę - nic nie czuję - obtarć brak. Jedyne co na tym etapie jeszcze lekko przeszkadza to długość - jakby tak dobrze naciągnąć to koszulka może robić za miniówe :P

Plamę która została po poprzednim praniu zaprałem przed wrzuceniem do pralki mydłem do prania (nie wiem czy potrzebnie ale nie chciałem, żeby plama się ''utrwaliła'' gdyby znowu się nie doprało) i elegancko puściło :)

Bokserki sprawdzają się tak na 77%. Czasami na rowerze coś tam przeszkadza, albo przy ćw. typu wymachy nóg, czy inne z pracą biodra w pełnym zakresie ruchów obawiam się czy wszystko pozostaje na swoim miejscu ;) Do zwykłych treningów biegowych są OK. Trochę teraz żałuję, że nie zdecydowałem się na slipy.

Zestaw prany ok. 9 razy - staram się bez wirowania (tak jak zapisano na metce), ale nie zawsze jest pogoda i chęć żeby to potem wyciskać (nie wykręcać) przed powieszeniem. Mam wrażenie, że schnie w podobnym czasie jak inne syntetyki, ale jeszcze to sprawdzę dokładniej...

@Wojtek: Czy to wirowanie, aż tak szkodzi materiałowi? Jak już to jakie obroty?
-------------------------------------------
7 trail runners team

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez 7brat - 16-07-2018, 09:52

Skocz do: