To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
W ostatnią niedzielę odbył się Triminator Radków. Jest to triathlon górski na dystansach od 1/8 do 1/2 IM. Ja startowałem w zawodach 1/4IM (0,95-45-10,55). Zawody ukończyłem pomimo że organizator twierdzi inaczej (złożyłem reklamację). Przez całe zawody miałem na sobie bokserki które kupiłem w Nessi. Jest to rozmiar mniejszy od otrzymanych wcześniej. Standardowo używam kąpielówek + spodenki z deca.
Póki mój mózg pracował jeszcze normalnie zanotowałem że bokserki schną wolniej od mojego starego zestawu. Po wyjściu z wody i zdjęciu pianki wszystko było ok. Dopiero na rowerze odczułem lekki dyskomfort związany z mokra bielizną. Nie wiem w którym momencie bokserki wyschły bo miałem przed sobą 11km wspinaczkę rowerem na Szczeliniec.
Jeśli chodzi o sam rower to nic mnie nie obtarło ani nie mam odcisku od szwu. Nogawki trochę mocno mi się podwinęły i to tyle. Schodząc z roweru miałem odczucie że bielizna jest sucha pomimo, iż z koszulki mi kapało.
Sam bieg to dla mnie największe wyzwanie. Podczas tej dyscypliny zawsze najwięcej tracę. Miałem również obawy czy bokserki utrzymają wszystko na swoim miejscu. Obyło się bez niespodzianek. Bokserki bardzo ładnie się ułożyły i nie przeszkadzały mi w ukończeniu startu.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Felek - 10-07-2018, 07:13

Skocz do: