To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Wracam z urlopu i z podsumowaniem startu w Cortina Trail 48 km 2600m+
Pierwszy bieg zagraniczny, poziom organizacyjny jak i tereny biegowe, których w PL nie doświadczymy.
Warunki na biegu zmienne, jako że po pętli to było słońce od południa, śnieg od północy i wiatr na szczytach. Biegłem w koszulce, podspodenek nie wziąłem ponieważ miałem w sprzęcie obowiązkowym spodnie poniżej kolana, więc zamiast je nosić w plecaku to w nich pobiegłem (legginsy kompresyjne 3/4 z deca).
Czasami było gorąco, czasami zimno ale przeżyłem. Koszulkę mocno upociłem i zaplamiłem jakimś pękniętym żelem w kamizelce. Pojawiło się także mocne zmechacenie na klacie po obu stronach szelek od kamizelki. Na zdjęciach koszulka po biegu i przed praniem. Po praniu plama zniknęła.
Kamizelkę mam mniej dopasowaną niż plecak, przez co na początku mocno doładowana lubi ''podskakiwać'' co podowuje mechacenie.

Pod linkiem zdjęcia koszulki, zdjęcia z biegu będę dodawał na bieżąco.
https://drive.google.com/open?id=1rkQ-vW...eLHAsE6cjs

@Jarek botx,
ja wymogi długiego rękawu załatwiam właśnie połączeniem koszulki + rękawków.
---
Edytowany: 2018-07-03 22:46:28
-------------------------------------------
7 trail runners team

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez siedem - 03-07-2018, 13:39

Skocz do: