To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Widzę że to był dobry weekend do testów. Ja również miałem okazję do testowania bokserek. 30.06 odbył się u mnie w firmie festyn sportowy gdzie drużyny z różnych krajów rywalizowały ze sobą grając w piłkę nożną.
W trakcie turnieju rozegraliśmy 4 mecze (3x15 + 1x20min). Bokserki do połowy 3 meczu czyli po ok 40 min samej gry i 150 minutach noszenia na sobie spisywały się dobrze. Graliśmy w 30st upale więc pot lał się ze mnie strumieniami. Bokserki nie obcierały mnie chociaż były całe mokre. W trakcie przerw nie czułem że mam mokrą bieliznę na sobie.

Niestety po tych 40 minutach gry nogawki rozciągnęły sie na tyle że bokserki przestały spełniać swoją funkcję. Firmowe spodenki nie miały wszytych podspodenek więc po każdym sprincie musiałem chować ''sprzęt'' do bokserek. Cały ostatni mecz grzebałem przy bokserkach co całkowicie eliminuje je z dalszego użytkowania. Przy bieganiu jeśli nie będę miał dodatkowego wspomagania w postaci podspodenek bokserki pewnie też się rozjadą. Szkoda.

@
Tak teraz patrze że rozmiary na stronie są m/l l/xl - muszę sprawdzić czy ja czasem nie mam l/xl bo podałem że chce rozmiar L :) . Po wypłacie zamówię mniejszy rozmiar.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez Felek - 02-07-2018, 12:11

Skocz do: