To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
Ja robię, ale trochę wstydzę się przyznawać, że np. przez prawie 5 dni się nie myłam i nie ściągałam koszulki pomimo upału, jazdy na rowerze i stresującego rejsu miotającym się katamaranem :-)
W drodze powrotnej prosiłam współpasażerów o uczciwe opinie na temat nieprzyjemnych zapachów, ale nikt nie miał zastrzeżeń.

PS. materiał koszulki na tyle mi się spodobał, że zaszalałam i kupiłam sobie w Nessi 5 par gatek, bo majtki z merino trochę zabijają cenami, a stare już w rozsypce i chyba już przy nich zostanę - pierwsze wrażenie było ''jakie małe, nie wejdę'', ale po kilku minutach od założenia dopasowują się idealnie, nic nie uciska, nie odznaczają się wałeczki (jak np. w majtkach z Gatty), nie łapią zapachów no i te kolory :-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez skrzyplocz - 15-06-2018, 05:36

Skocz do: