To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
#75
UP70 zaliczone! Było pięknie, gorąco i słonecznie.
Koszulka i podspodenki w akcji. Bieg z plecakiem, brak nawet minimalnego zmechacenia, koszulka cały czas jak nowa. Rękawki się podciągały, trzeba było poprawiać. Biegłem w dodatkowych rękawkach na całą rękę więc rękawek z koszulki nawet za bardzo nie przeszkadzał bo nie miał pod pachą kontaktu ze skórą.
Podspodenki petarda, brak otarć, tylko 2 razy poprawiałem sobie nogawkę, praktycznie zero przesuwania się ściągacza w nogawkach, dobra wentylacja, lekka kompresja w udach. Sciągacz w pasie trzymał idealnie. Przez 70km nawet raz odzież mnie nie rozpraszała i nie zawiodła.

Do soboty zrobione:
podspodenki 90 km
koszulka 173 km
W weekend dwa kolejne treningi w terenie.
-------------------------------------------
7 trail runners team Polska

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez siedem - 15-05-2018, 09:03

Skocz do: