To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018
#39
Wow! Dostałam wielką paczkę z małym kartonikiem w środku, a w kartoniku koszulka :-) Oglądając zdjęcia na stronie Nessi, miałam duże obawy, czy nie będzie za krótka, zwłaszcza, że największy dostępny rozmiar to M/L, a ja raczej noszę solidne L-ki, ale jest dobrze, koszulka jest na tyle długa, że na rowerze nie powinnam mieć gołych pleców, a do każdej innej aktywności tym bardziej wystarczy.
Kolor - wyrazisty chabrowy, co mnie bardzo cieszy, bo czarne rzeczy kiepsko się fotografuje.
Koszulka jest bardzo elastyczna i bardzo dopasowana (po obiedzie widać odstający brzuch jak na talerzu :-)), ale nic nie uciska. Rękawki są dość długie, co tez mnie cieszy, bo zazwyczaj używam rękawów-ocieplaczy i przy zbyt krótkich rękawkach koszulki robi się mało komfortowo.
Na razie wrzucam zdjęcia bez zawartości, bo jestem po sporym obiedzie :-) Koszulka jedzie ze mną na majówkę, mam nadzieję, że zmotywuje mnie do biegania, bo bedzie gdzie.
---
Edytowany: 2018-04-26 16:43:38


[Obrazek: 9225-39-1.jpg]


[Obrazek: 9225-39-2.jpg]


[Obrazek: 9225-39-3.jpg]

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez skrzyplocz - 26-04-2018, 15:42
RE:Nessi - test Koszulki Ultra, start: 04.2018 - przez guumibear - 27-04-2018, 06:39

Skocz do: