To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Black Diamond Alpine Start Hoody
#6
Mam taką kurteczkę w kolorze żółtym od ok 4 tygodni. Zbyt krótko ją używam aby napisać pełną recenzję ale jak do tej pory jestem zadowolony. Udało mi się ją kupić za 320 zł.

Kurtka dobrze chroni przed wiatrem, w chłodniejsze dni zakładałem ją na polar i było mi w niej komfortowo, z tym, że na szyję zakładałem cienką chustę. Używana na spacerach, rolkach i rowerze.

Jeżdżąc na rowerze czułem jednak że wiatr dostaje się pod rękawy od strony dłoni, mimo, że kurtka ma wszyte gumki na końcu rękawa. Przy godzinnej jeździe nie czułem się w niej przegrzany.

Kurtka prezentuje się bardzo fajnie, w porównaniu z innymi wiatrówkami ta nie wygląda jak zmięty worek.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:[Recenzja] Black Diamond Alpine Start Hoody - przez kyniu1978 - 16-04-2018, 13:31

Skocz do: