To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


44. zlot NGT (4fest) - 19-21.10 - SSM Złoty Widok
@gumi super
Tylko wiesz...
W Lubawce za śmietnikiem przeczytałem taki napis na murze:
,,Życie depcze marzenia''.
Na tą chwilę dla jednej dorosłej osoby sam rejs Jantarem (brak konkurencji) to 370 zł w obie strony z 10 kg sakwą.
Ja musiałbym doliczyć jeszcze ok 200 zł za dojazd/powrót do Kołobrzegu.
Jakaś szama + płyny i na dzień dobry robi się 7 stówek.

Parę rzeczy wyrwanych z regulaminu:
,,1. Przewoźnik nie oferuje usług przewozu małych zwierząt domowych''
3. Przewoźnik gwarantuje przewóz wyłącznie bagażu podręcznego do wagi 10 kg . W przypadku gdy waga bagażu jest wyższa Przewoźnik ma prawo do pobrania opłaty 20% ceny podstawowej biletu osoby dorosłej.
6. Pasażerowi nie wolno przewozić niebezpiecznych towarów.''
(...)
,,Przewoźnik jest jednak zwolniony z obowiązku zapłaty odszkodowań na rzecz pasażerów w przypadku opóźnień w przypłynięciu, jeśli udowodni, że opóźnienie zostało spowodowane warunkami pogodowymi zagrażającymi bezpiecznej eksploatacji statku lub nadzwyczajnymi okolicznościami utrudniającymi wykonanie usługi przewozu pasażerskiego, których nie można było racjonalnie uniknąć.'' ( na chłopski jeżeli jest sztorm lub jest prognozowany)
7. Grupa liczona jest od minimum 15 osób.
Prosimy o każdorazowe sprawdzenie przed rozpoczęciem podróży czy termin rejsu jest aktualny.

Uwaga:
1. Armator zastrzega sobie prawo zmiany cennika i rozkładu rejsów bez wcześniejszego zawiadomienia.
2. Istnieje możliwość rejsów czarterowych.
Czyli w teorii jeżeli np. lokalny oddział Lasów Państwowych chciałby sobie zrobić rejs czarterowy dla 288 osób w dniu akurat planowanej przez nas podróży... to patrz pkt. 1 (nie mam pańskiego płaszcza i co Pan mi zrobi?)
https://www.kzp.kolobrzeg.pl/cennik-rejsu-na-bornholm
Prawdopodobnie ceny w nowym sezonie ulegną zmianie... i raczej w górę.
Ze swojej strony napiszę że nigdy nie spawałem na morzu ale na tego typu katamaranach trochę i mnie muli i jestem senny - to ze względu na małą długość 33-37 m - nawet jak płynę z Helu do Gdyni.
,,Jantar'' może zawrócić w połowie drogi do Kołobrzegu bo ma niewielką dzielność oraz stan zdrowia pasażerów może tego wymagać.
To taka łyżka dziegciu w tej beczce śledzi w miodzie.
Alternatywa to Rugia.
-------------------------------------------
wynik mierzy siły

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:44. zlot NGT (4fest) - 19-21.10 - SSM Złoty Widok - przez PRS - 23-10-2018, 10:39

Skocz do: