To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


44. zlot NGT (4fest) - 19-21.10 - SSM Złoty Widok
Szanowni, żeby jakoś tak wprowadzić wigor w temacie, pozwoliłem sobie popełnić, co poniżej.

W temacie obiektu Jagodna padło najwięcej głosów jeżeli chodzi o dotychczasowe propozycje. Większość tych głosów była na tak 😀. Mając za przykład Andrzejówkę (czytaj brak wolnych terminów), skontaktowałem się z obiektem.

W październiku jedyny wolny termin to 12-14. Na dzień dzisiejszy wolnych jest 35 miejsc. Pozwoliłem sobie tę ilość zabezpieczyć. Sympatyczna pani zgodziła się zablokować te miejsca dla nas.

Mamy dwa dni. Najpóźniej w środę rano należy powiadomić panią o naszej decyzji. Zrobię to. I żeby ruszyć - ja popieram i jednocześnie otwieram listę:

Jagodna (Góry Bystrzyckie). Termin 12-14.10.2018.
1-2. grendel z grendelką + grendelątko
---
Edytowany: 2018-08-13 15:17:02
-------------------------------------------
https://gameoflife-nextround.blogspot.com

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:44. zlot NGT (4fest) - 19-21.10 - SSM Złoty Widok - przez grendel - 13-08-2018, 13:36

Skocz do: