To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


44. zlot NGT (4fest) - 19-21.10 - SSM Złoty Widok
Bardzo przepraszam, ale chyba sie w pupie poprzewracało :) :) pokoje w Jagodnej takie sobie? czy my mówimy o schronisku czy o hotelu ???? To ciekawa jestem co kolega Jedruś by powiedział na - swoją drogą genialną! - Stodołę nad Międzygórzem z tymi czadowymi więziennymi pryczami :) tiaaaaa... W Jagodnej toalety na pietrze i na dole, prysznice z ciepłą wodą na okrągło (3 szt.na dole) - czysto i bez grzyba.
Okolica piękna choć trasy rzeczywiście łagodne - ale całodzienna wycieczkę spokojnie można uskutecznić, ewentualnie zebrać się na kilka aut i podjechać np. do Lesicy i tam na spacer do Czerwonego Strumienia (taka półdniówka malownicza wyjdzie) czy na torfowiska pod Zieleńcem popołudniową porą.
W Andrzejówce w Suchych jest dziwnie, do tego schr. jest zamykane o godz. 22.00 i tak az do rana - śpiąc na zewnątrz zostałam powiadomiona ze w nocy schr. jest zamknięte i siku dopiero rano albo krzaczki :) Teraz chyba wiem czemu -w nocy miejscowa kawalerka urządzała sobie disco w samochodach pod schroniskiem.
- Kiedys mega fajna była Chata Cyborga w Bielicach, ale teraz to bardziej chyba wypasiony pensjonat :(
A Chatka pod Niemcową ? nie będzie problemów z prysznicami bo ich nie ma :) kibelek - sławojka, za to klimat jest, widoczki bajkowe i tras do łażenia pod dostatkiem :) tylko że to sądecki a miała być opcja bardziej zachodnia :(
---
Edytowany: 2018-08-13 12:04:11

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:44. zlot NGT (4fest) - 19-21.10 - SSM Złoty Widok - przez Małgosia - 13-08-2018, 10:18

Skocz do: