To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro
#6
Pod wpływem tej recenzji kupiłem te raczki. Nauczony doświadczeniem z lat poprzednich doszedłem do wniosku, że nawet w B. Niskim mogą się przydać. Raz już musiałem z powodu ich braku zawrócić i zamiast weekendu w górach zadowolić się jednym dniem.
W Niskim się nie przydały ale Karkonosze pokazały, że są potrzebne.
Jak na razie nie mogę im nic zarzucić pod względem trwałości. Ale w sumie ten sezon nie był bardzo intensywny pod względem ich użycia. Raczki także nie kaleczą moich butów.
Jednak ich wadą jest uniwersalny rozmiar i na przykład zbyt duża szerokość pałąka łączącego zęby jak dla mnie. Przy bucie nr 8 uk potrafią się one obrócić tak, że zęby są z boku buta a paski mocujące pod nim. I nie jest to spowodowane zbyt słabym zaciśnięciem taśm.
Gdy przechodziliśmy Z Pimem jedną z dolin karkonoskich i prócz lodu parę razy zmoczyliśmy buty w rzece między zębami raczków zebrał mi się lód. Co ciekawe Pim nie miał tego problemu w swoich raczkach innej firmy i o innej konstrukcji.
Puki co jestem zadowolony z nich mimo wszystko. Ich cena (ok 70 zł z przesyłką z allegro) jak dla mnie puki co rekompensuje ich wady. A bezpieczeństwo, które dzięki nim zyskuje, jest bezcenne.
-------------------------------------------
http://dasieda.blogspot.com/

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez sołtys - 21-11-2017, 00:14
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez Pim - 21-11-2017, 09:25
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez PRS - 21-11-2017, 11:13
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez sołtys - 24-11-2017, 05:04
RE:[Recenzja] Raczki Rapex/Rapex Pro - przez Barsus - 19-05-2018, 09:47

Skocz do: