To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


43. zlot NGT -Koliba na Łapsowej Polanie-9-11.02.2018
Był to nasz pierwszy rodzinny zlot w życiu i wiemy już na pewno, że nie ostatni.
Dziękujemy Wszystkim za miłe przyjęcie, żałujemy bardzo, że mimo wcześniejszych planów nie mogliśmy zostać dłużej. Mam straszny niedosyt z tego powodu, czas tak szybko zleciał i udało mi się tylko z kilkoma osobami zamienić kilka słów- do nadrobienia na następnych zlotach.

Gumi: decyzja o udziale w kolejnym zlocie została podjęta w namiocie w sobotę rano, tak że wiemy o planach Bartka :) Trochę tylko był niepocieszony jak Mu powiedziałem, że już wtedy śniegu to raczej nie będzie- nie ma jak saneczki ^^

Warzyn'ki małe i duże dla Was szczególne podziękowania za sobotnią podróż na Turbacz.

....no to kiedy i gdzie następny zlot ?!?.... :-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:43. zlot NGT -Koliba na Łapsowej Polanie-9-11.02.2018 - przez komodus - 12-02-2018, 12:34

Skocz do: