To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


43. zlot NGT -Koliba na Łapsowej Polanie-9-11.02.2018
#83
co do Obsługi - byłam tam kilkukrotnie i miałam przyjemność przegadać trochę czasu: para młodych, pełnych zapału, inteligentnych, spokojnych i sympatycznych ludzi, którzy rzucili korpokarierę i mieli odwagę i siłę żyć jak to sobie wymarzyli .. o duuuuuuuużym doświadczeniu w pracy schroniskowej (m.in Rycerzowa, Krawców Wierch, Turbacz... było tego bardzo duuuużo, łącznie z Kanadą (?)z tego co pamiętam), kochający podróże (planowali tez Indie). Trzeba dać im chwilkę, bo nie są to typy przaśno-ekstrawertyczne a raczej delikatnie stonowane i nienarzucające się :) ale jak poczują że gadają ze ''swoimi'' to się cudnie otwierają i można dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy.. a naprawdę mają o czym opowiadać :) Schronisko czyściutkie, łazienki aż miło spojrzeć, widać, że dbają o to swoje miejsce na ziemi, jedzenie smaczne, pyszne surówki mieli.
Latem hamak schroniskowy wisiał na drzewach koło ławek przed schroniskiem - osobiście na nim hamaczyłam z widokiem na Taterki.

Jeśli nic się nie zmieniło to będziecie mega zadowoleni.

:)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:43. zlot NGT -Koliba na Łapsowej Polanie-9-11.02.2018 - przez Małgosia - 28-11-2017, 14:14

Skocz do: