To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie......
kasiatasia
cyt. ''..Przypuszczam, że z was to jedynie turyści na pokaz, bo gdyby było inaczej nie spotkałabym się z takim zachowaniem... Ubrać się w najdroższe ciuchy w góry, zabrać milion gadżetów ale nie mieć pojęcia jak powinno się zachować i jakie są niepisane zasady na szlakach...'' Koniec cytatu.

Niepisane zasady na szlakach są takie, że przed wyjściem w góry/górki/pagórki nie spożywa się alkoholu i sprawdza możliwość noclegu.

JustynaZadro
cyt. ''.. Po tym co zastałam i jak zostałam potraktowana, ja ani nikt z moich znajomych na pewno nie chciał by uczestniczyć w waszych ''zlotach'' czyt.popijawach. Nie polecam waszej grupy. ⛰...''

Liczę, że mimo tego wykluczenia grupa NGT podniesie się z klęczek i przetrwa, by swych członków doświadczeniem, pomocą i radą wesprzeć osoby poszukujące tutaj pomocy.

Natomiast jestem głęboko przekonany, że mimo różnic zdań i odmiennych opinii członkowie grupy nadal będą odzywać się do innych z należnym każdej osobie szacunkiem, okazując to m.in. poprzez zwracanie się do tych osób zaimkami pisanymi z wielkiej litery.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie...... - przez grendel - 09-03-2017, 10:37

Skocz do: