To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie......
JustynaZadro jeśli jest Pani z tej grupy o której mówi przedmówca to potwierdzam powyższą rozmowę bo byłem jej świadkiem. Rozmowa była rzeczowa i konstruktywna i bardzo grzeczna

Co więcej PIT odpytał człowieka od Was czy wszystko ok, czy jestescie zdrowi, czy ktoś ma jakiś problem i czy potrzebna jest pomoc....Twój Kolega/szef stwierdził, że wszystko jest ok i jedyny minus jest taki że głupio wracać do aut bo jesteście po piwie więc błagam nie mów mi tu o odpowiedzialności...... nie ja maszerowałem po nocy prostym szlakiem bez rozpoznania noclegów i po piwie wiedząc, że jest ryzyko rychłego powrotu. Nasza ekipa miała schron na wyłączność i mieliśmy układ biznesowy z właścicielem, że nikogo nie przyjmujemy.

Załóżmy że gdzieś byście się zmieścili.....coś się dzieje, powstają jakieś straty....kto za to odpowiada? Tylko i wyłącznie nasza grupa, która złamała zasady wynajmu wobec właściciela.

Reasumując:
- tak był u nas alkohol, co więcej sami go wyprodukowalismy bo nie trawimy sklepowego.
- powyżej mieliście kolejne schronisko, o którym Waszemu szefowi powiedzieliśmy - 20-25 minut marszu w dobrej pogodzie,
- kwestia odpowiedzialności: parę miesięcy przed naszym spotkaniem zarezerowalismy nocleg - Wy nie.
- Wy piliście piwo i jechaliście autami - my nie
- w swej odpowiedzialności odpytaliśmy Waszego Szefa czy wszystko ok z Wami czy jest potrzebna pomoc - powiedział że ok


Waszą grupę odebrałem bardzo pozytywnie ale przyznam że trochę nonszalancko postąpiliście i szukacie pretensji w innych a nie u siebie.

Jeśli maszerujecie po nocy, po piwie bez rezerwacji i macie żal do NGT.pl za brak miejsca dla swojej ekipy i konieczność zejścia na dół (zejście na dół zajęło Wam więcej czasu niż gdybyście poszli do góry do schroniska pttk) to jest Pani nieodpowiedzialnym turystą.

Nie chcę zmieniać odbioru Pani grupy i człiowieka z którym rozmawialiśmy, który był rzeczowy i odebrałem Go bardzo pozytywnie ale Pani post wywołał we mnie te słowa

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie...... - przez gumibear - 08-03-2017, 22:15

Skocz do: