To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie......
Śliczne :)



P.S. Jeszcze info może się komuś przyda...
Przed zlotem próbowałem się dowiedzieć o możliwość ,,podjazdu'' autobusem z Bielska do Międzybrodzia (internet, ,,miejscowi'', bywalcy, etc.). Net nie wyszukiwał, ludziska twierdzili, że nie ma.
Nie jest to prawda. Kursują ,,normalne'' autobusy + busiki, są przystanki i rozkład jazdy. Szkoda, że nie zrobiłem zdjęcia. Przykładowo drałowaliśmy z Międzybrodzia chodnikiem do ,,odbicia'' żółtego szlaku w lewo w stronę Magurki 35 minut od 15stej. Gdy już skręciliśmy podjechał z dołu autobus. Czyli musiał odjeżdżać z Międzybrodzia około 1520. Była ładna, słoneczna pogoda więc się przeszliśmy (na lekko). Dziś przy padającym deszczu już pewnie nie koniecznie ;)
Samochód przestał bezpiecznie dwie noce pod sklepem Rogacz na legalnym, darmowym parkingu. Jest to dobre miejsce - oświetlone, ze stosunkowo dużym ruchem na ulicy, moim zdaniem lepsze od tych które ,,sprawdzaliśmy'' nocą bliżej Stalownika. Czarny podejściowy szlak był OK, wydaje mi się, że także podczas słoty nie będzie tam zbyt dużo błota (poza ,,rozjeżdżonym'' skrzyżowaniem szlaków poniżej chatki).
---
Edytowany: 2017-03-06 09:04:42
-------------------------------------------
Wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie...... - przez PRS - 05-03-2017, 23:55

Skocz do: