To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie......
to jeszcze ja...

Nie będzie mnie na pewno ;)

Nie mogło być tydzień później????

Dla tych zmotoryzowanych - przed wjazdem na drogę na Magurkę jest sobie znak B-1. Z jakimiśtam nie nie wnoszącymi tabliczkami.
Policja czasem nader aktywna wkleja mandaty 250/300 zlotych. Samochodu raczej nie odholują, aleć zawsze warto o tym wiedzieć. Jeżeli wyznaczycie JEDEN lokalny zlotowóz - można wystąpić osobiście do Komendanta Straży Gminnej w Wilkowicach o JEDNORAZOWE pozwolenie na wjazd na czas zlotu. Wydają nieodpłatnie. Jeszcze powinno się zdążyć.
Przy zjeździe pod Chatkę na Rogaczu sensownie nie ma gdzie zaparkować. Samochody warto zostawić nad przystankiem PKS/sklepem w Wilkowicach Górnych. Abo nad tamą - duży parking. Stamtąd 40 minut spaceru. Ja zostaw

W połowie Wilkowic jest tzw. Pawilon (blaszak - drogo) i Biedra - jak wszędzie :P
-------------------------------------------
dziś sam jestem dziadkiem...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:41 zlot.CHATKA ROGACZ...i po zlocie...... - przez vit - 19-02-2017, 12:55

Skocz do: