To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji
grendel z mojej i Piotra strony oczywiście zgoda, skoro brałem udział w projekcie i wysłałem zdjęcia/filmy to liczyłem się tym, że ktoś spoza forum będzie oglądał moją facjatę, chociażby rodzina współforumowiczów

sebastian_ck oglądałem film kilka razy i jak dla mnie nikt z nas nie ma czego się wstydzić, rozumiem, że możesz mieć inne zdanie, tylko fajnie by było jakby wszyscy, którzy są na filmie na nim pozostali, nie musisz mieć twarzy Brada Pitta czy klaty Arnolda żebyśmy mogli się Tobą pochwalić na całej Polsce!
Nie będę Ci wiercił dziury w brzuchu z tego powodu, ale proszę przemyśl to....oczywiście prośbę tą kieruję do pozostałych NGT'owiczów, którzy jeszcze nie przesłali zgody do Grendela :-)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji - przez komodus - 19-02-2018, 09:48

Skocz do: