To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji
Emocje ucichły po poście Sebastiana. Idąc jednak dalej, proszę osoby, których wizerunek był w filmie a które do tej chwili swej woli nie określiły by tego dokonały.

Mowa była tutaj o mediach społecznościowych, bo takie otrzymywałem zapytania. Sam osobiście w nich (w tych mediach) nie istnieję. Myślę jednak o publikacji filmu na swoim kanale YouTube. Mam telefon z systemem Android to i mam kanał niejako z automatu. Też właściwie nieaktywny.

Ponieważ sam film zaczyna mi się coraz bardziej podobać, była to wspaniała frajda dla wielu z nas, idea szczytna, brak fragmentów kompromitujących i mogących stanowić tajemnice jakoweś i jak pokazuje historia wątku - podoba się również osobom postronnym, to dlaczego nie podzielić się dobrze wykonaną praca z innymi.

Na kanale zamieszczę wersję reżyserską, z nieczytelnymi twarzami osób, które nie wyraziły zgody na publikację.

Zatem proszę o kontynuację wpisów z deklaracjami.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji - przez grendel - 16-02-2018, 11:12

Skocz do: