To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji
#64
Ja bym się na razie brakiem zgłoszeń nie przejmował, chociaż z drugiej strony można powiedzieć ze jak na taki krótki czas od wymyślenia akcji zgłoszeń jest bardzo dużo. Jak akcja nabierze bardziej kształtu to i zgłoszeń będzie więcej. Dodatkowo mi np trudno się deklarować już teraz na maj czy czerwiec przyszłego roku.

Mi to się max podoba. Myśle ze można pomyśleć o sponsorach akcji i oprawie medialnej, dedykowanej stronie internetowej (może to być po prostu fb), patronacie mediów, itd. Do maja to można naprawdę dużo zrobić. Super cool byłoby jakby na na każdym ze szczytów ktoś stanął dokładnie o tej samej porze. Przecież da się to zaplanować.

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Najwyższe Szczyty Polskich Gór z NGT - FILM z akcji - przez Butchy - 28-10-2016, 19:09

Skocz do: