To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


3ci FEST/40 zlot NGT.pl 21-23.10 Rajcza Nickulina
Odnośnie Koliby: ,, Istnieje możliwość uzyskania zniżki w wysokości 15% ceny noclegu za osobę w przypadku rezerwacji w terminie wcześniejszym niż 2 miesiące przed planowanym terminem noclegu.''
Więc za parę dni upłynie termin 2 miesiące ,,przed''.
Oraz: ,,Warunkiem rezerwacji noclegu jest wpłata zadatku w wysokości 20% kwoty na konto bankowe wskazane dla Koliby''

@Bart ja to oceniam trochę inaczej - nie mam jej pod nosem ale bywam tam dość regularnie o różnych porach roku (rodzina). A że mam Zespół Niespokojnych Nóg to na pupsku nie usiedzę. Więc znane mi są klimaty parodniowej mżawki w październiku, błota, śliskiego kamienia wapiennego (sucha skała to nie tylko wspinanie) i zgniłych liści. Typowa jesienna deprecha ;) Jak to pod koniec października... czasami bywa.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:3ci FEST/40 zlot NGT.pl 21-23.10 Rajcza Nickulina - przez PRS - 09-08-2016, 15:00

Skocz do: