To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


3ci FEST/40 zlot NGT.pl 21-23.10 Rajcza Nickulina
:)

Info z Cyrli:
1. Dojazd jest ''otwarty'' - kto chce ten wjeżdża, ale droga jednak górska - auta z zacięciem terenowym to wg. rozmówcy minimum. Ciekawe czy podobna do tej na Kolibe, bo tam wjeżdżałem osobowym.
W ofercie do wynajęcia auto terenowe (ta Toyota ze zdj.) od gospodarza za 70zł kurs z dołu do Chaty - zabiera min 3 os. i bagaże - raczej zbędna opcja.
Ja mam takie auto i pewnie nim pojadę na zlot, ale nie widząc nigdy drogi trudno mi się zadeklarować, że będę kursował góra-dół. Na pewno jest b.duża szansa, że wjedzie i zabierze to co niezbędne.
Jak większość grupy chciała by dojechać pod chatę to będzie problem.
Parking przy Suchej Strudze niby płatny, ale po sezonie stałem za free. Z niego albo szlakiem czerwonym jakieś 3km, albo drogą dojazdową obok ruin zamku. Droga dłuższa, ale bardziej łagodna i widać na satelicie jeszcze jakiś przysiółek poniżej schroniska to może do tego miejsca jest komfortowo... Przydała by się opina kogoś kto był i widział.

2. Na tą chwilę jest wstępna rezerwacja do czwartku na całość, z wyłączeniem jednego pokoju 2os. który ktoś klepnął. O zaliczce mam rozmawiać dziś wieczorem z szefostwem - jest to kwota ok. 10-15% od całości. Możliwość negocjacji cen za spanie.

3. W jadali przy więcej niż 30kilku głowach na pewno będzie ciasno, ale do upchnięcia.

Chyba tyle :)
-------------------------------------------
7 - siedze i śledze wątek...

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:3ci FEST/40 zlot NGT.pl 21-23.10 Rajcza Nickulina - przez 7brat - 09-08-2016, 13:26

Skocz do: