To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Remont w schronisku na Magurze Małastowskiej
#26
To jest forum dyskusyjne i wyraziłem WŁASNE zdanie. Pewnie wykupiłbym taką ,,cegiełkę'' i raczej nie skorzystał z noclegu (nie moje rejony). Ale jak dla mnie to jest to ,,czystszy'' układ - coś za coś.
Niż anonimowa wpłata na tak naprawdę nie wiadomo co.
Ale to moje prywatne podejście do takich tematów i nie neguję chęci innych do niesienia wszelakiej pomocy.
W zasadzie to pewnie z 98% schronisk w Polsce wymaga jakiegoś remontu i mogło by się zwrócić z podobną prośbą. Każde zasługuje na ,,pomoc'' czyli przedłużenie żywotności.
A tak właścicielem obiektu jest... PTTK?
Jeżeli tak, to ta ,,organizacja'' skupiająca leśnych dziadków może w każdej chwili powiedzieć obecnemu gospodarzowi ,,do widzenia''. Sprzedać obiekt, wydzierżawić innej osobie. Zburzyć i zaorać. Jej prawo.
Czy właścicielem (lub choćby wieloletnim dzierżawcą) jest osoba prywatna?
Taka, której warto pomóc mając świadomość, że pomoc zaowocuje istnieniem obiektu przez kolejne lata.
Tak w ramach ,,zajawki'' przykładowy cennik jednego z obiektów PTTK
http://www.pttkwilkasy.pl/cennik-2/
Tego typu obiekty niewątpliwie generują zysk i jakaś część z niego powinna być przekazywana na dofinansowanie - remont obiektów deficytowych, ale potrzebnych społecznie jakim jest schron na Magurze.
-------------------------------------------
wynik mierzy czyny

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Remont w schronisku na Magurze Małastowskiej - przez PRS - 07-06-2016, 16:13

Skocz do: