To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
Tak Piotrunio i jak napiszesz reckę takiego stratosa to wiem że bedzie rzetelna......raz bo Cię ''znam'' a dwa wiem i wierzę że czas o którym piszesz wystarczy do napisania ów recki.

Ale!

Gdyby na forum dziś zarejestrował się użytkownik xyz i chciał zrobić dokładnie co Ty ze stratosem jak mam do tego podejść? To bardzo trudne jak ja jako admin i moi koledzy i koleżanka od niedawna mamy takie testy postrzegać. Puścić reckę Piotrunia a świeżaka zaorać? Dlatego wymóg roku......lub sezonu jest absolutnym minimum a granica między rokiem/sezonem jest bardzo płynna i dynamiczna i jest oceniana bardzo indywidualnie przez danego admina w danym momencie.

Oczywiście że słowo pisane Dziada rozumiem i tak do końca nie potepiam tego co pisze i Go rozumiem. Ale powtarzam....nawet recki historyczne dają pewien spójny obraz marki czy danego segmentu produktu danej marki tak by użytkownik mógł stwierdzić że namioty firmy XYZ przez ostatnie 10 lat się popsuły a obuwie ze stajni firmy ABC polepszyło się. Itp itd....
---
Edytowany: 2016-08-24 09:20:19

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez gumibear - 24-08-2016, 08:12

Skocz do: