To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#99
@Gumi; jasne, że najlepsze recki to takie po długim czasie użytkowania. Szkoda tylko, że już bywają nieaktualne bo jest nowy model. Oczywiście, że i takie się przydadzą, tylko to jakby kupować codziennie świeże bułki, ale ich nie jeść, bo są jeszcze te z wczoraj. Przy takim podejściu nigdy nie będę jadł świeżych bułek!
Wrażenia z użytkowania mogą (i są) przydatne na każdym etapie, jeżeli tylko dostatecznie jasno zaakcentujemy jaki to etap. Kupiłem plecak Osprey Stratos 26, miałem go na grzbiecie dwa razy i nie muszę go nosić rok, żeby coś istotnego o nim powiedzieć. Jedyną rzeczą jakiej nie wiem, to to czy będzie trwały, ale poprzednio miałem Stratosa 24 i po kilku latach użytkowania był w stanie co najmniej dobrym, więc...?
Trochę racji w tej Dziadlowej złości jest. :)

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez Piotrunio - 24-08-2016, 08:01

Skocz do: