To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#93
Ja wiem, że szkoda wam czasu spędzonego na pisanie tych recenzji. I że jest to nijako wasze CV ale one wprowadzają ludzi z zewnątrz w błąd.

Nie ma żadnej notki, że towar jest już wycofany ze sprzedaży, lub nieprodukowany od wielu lat (można byłoby cześć recenzji opatrzyć jakąś szarą wstęgą z napisem ''archiwalne'' lub odpowiednią adnotacją).

Tez nic to nie mówi o markach - taka Salewa czy Karrimor wielokrotnie zmieniali właścicieli i swoją ofertę. Teraz to praktycznie inne firmy niż 10-15 lat temu (nawet logo jest inne ;) ).

Nie jest chyba takie trudne wydzielić dwie grupy testowanych produktów: ''w sprzedaży'' i ''archiwalne'' Kto chce ten sobie poszuka w starociach.

Osoby zielone w temacie przeglądają recenzje takich produktów jak Pajak Hit, Pajak Atacama, czy Karrimor Jaguar mogą się lekko zdziwić.

Ja rozumiem, że to zamknięty klub nie nastawiony na nowych członków, ale strona wisi publicznie w internecie więc znalazłszy taki topic rzucam garść uwag.

edit:
Problem jest taki, że jeśli archiwalne recenzje zostaną ukryte to IMHO zawartość portalu uszczupli się o 85% ;) Jakby nie patrzeć są tu recenzje głównie zabytków turystyki a rozmowy o nowinkach są skrzętnie ukryte w gąszczu offtopiców i namierzalne jedynie szukajką google
---
Edytowany: 2016-08-23 21:37:10

Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez DziadL - 23-08-2016, 20:34

Skocz do: