To forum wykorzystuje pliki cookie
To forum wykorzystuje pliki cookie do przechowywania danych logowania, danych o Twojej ostatniej wizycie, pliki cookie na tym forum śledzą również tematy, które przeczytałeś. Korzystanie z forum oznacza akceptajcę ustawień plików cookie. Możesz zmienić ustawienia plików cookie w dowolnym momencie w swojej przeglądarce.


Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian
#61
Mi, jako adminowi, najbardziej przeszkadza to, o czym wspomniał sołtys:
dużo dziur, znikające treści i wątki, błędy w przekierowaniach linków. Po prostu czuje się, że nasz portal to staruszek o zdrowiu, które trzeba co rusz łatać ;) Ale kochany staruszek :D Nie wiem, czy odnalazłbym się w nowej szacie i zasadach, z której masowo korzystają inne fora.
O tym, że potrzeba nam nowych osób do moderacji/administracji już wcześniej wspominałem. Osób, które częściej mogą coś na forum zrobić. Ja dopiero po paru dniach zauważyłem, że ten wątek istnieje. Po prostu nie miałem czasu...
Co do koszulek bawełna. Bart, marzy mi się koszulka z najstarszym możliwym motywem, czyli baner z góry strony, górki z logo na klacie. To byłby na pewno hołd oddany niezmienności NGT :)

Stare NGT było jak stary dobry narkotyk. Nowe - jak syntetyk nowej generacji - daje w czapę jeszcze mocniej  ;)
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE:Co dalej engiecie? ... rozmowa o kierunku zmian - przez braavosi - 10-04-2016, 10:11

Skocz do: